İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Açık Pozisyonlar

Hasta Hizmetleri Yetkilisi Yetiştirme Programı
Medical Park Linkedin

Sıkça Sorulan Sorular

Sorular ve Cevaplar


Nasıl iş başvurusu yapabilirim?

İş başvurularını daha sağlıklı almak ve değerlendirmek amacıyla internet üzerinden online başvuru olarak kabul etmekteyiz.

Kurumsal web sitemiz olan www.medicalpark.com.tr sayfasında ana menüde yer alan "İnsan Kaynakları" bölümüne tıklayıp "Açık pozisyonlar" başlığı altında iş ilanlarımızı görebilirsiniz. Niteliklerinize uygun olan ve başvuru şartlarını taşıdığınız ilana başvuru yapabilirsiniz.

Kurumsal web sitemiz olan www.medicalpark.com.tr dışında, www.secretcv.com web sitesinden de iş ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Çok yakında sosyal medya ağı üzerinde oluşturulan kurumsal insan kaynakları sayfalarımızdan da başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

İnternete erişim olanağı olmayan adaylarımız, çalışmak istedikleri hastanemiz insan kaynakları yetkililerinden temin edecekleri iş başvuru formunu doldurarak elden başvuru formlarını insan kaynaklarımıza iletebilirler.


İş Başvurusu yaptım, ne zaman yanıt alacağım?

Tarafımıza ulaşan başvurular; açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile niteliklerinizin örtüşüyor ise, İnsan Kaynaklarımız sizinle bağlantıya geçecek ve yüz yüze bir mülakata davet edecektir.


Medical Park’da Part-time çalışma imkânı var mıdır?

Medical Park üniversite/yüksekokul öğrencilerine part-time çalışma imkanı sunmaktadır. Part-time çalışma ile bilgi iş ilanında mutlaka belirtilmektedir.


Medical Park’da staj imkânı var mıdır?

Hem medikal hem de idari alan kadrolarımızda stajyer öğrencilerimize mutlaka yer vermekteyiz. Stajyer öğrencilerimize erken sorumluluklar vererek kurum kültürümüze daha çabuk adapte olabilmelerini ve iş sorumluluk bilincini öğrenci iken kazanmalarını sağlamaktayız.


İşe alım sürecinde uygulanılan sınavlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayabilecek, kurum kültürüne kolay adapte olabilecek yeni mezun ve profesyonelleri istihdam etmek temel felsefemizdir. En doğru değerlendirmeyi yapabilmek için yararlandığımız teknikler:

» Genel Yetenek Testi

» Mesleki Yeterlilik Testi

» Yabancı Dil Testi

» Kişilik Envanteri

» Değerlendirme Merkezi Uygulamaları (rol oyunu, vaka çalışması, grup tartışması)
footer