İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Açık Pozisyonlar

Hasta Hizmetleri Yetkilisi Yetiştirme Programı
Medical Park Linkedin

Yönetici Adayı Yetiştirme Programı

Yönetici Adayı programımızın amacı, grubumuzun misyonunu, vizyonunu, kurum kültürünü ve organizasyon yapısını geleceğe taşıyacak yöneticileri sağlık sektörü içinde gerekli olan bilgi ve becerilerle donatarak organizasyonumuzu daha da ileri seviyelere taşımaktır.

Programımızın misyonu; yönetici adaylarımızı hızla büyümeye devam eden şirketimizin bu büyüme ve gelişimine ortak ederek, bilgi ve becerilerle donatmak ve gerek mevcut hastanelerimizde gerekse yeni açılacak olan hastanelerimizde yönetici olarak kendi profesyonellerimizi yetiştirmektir.

Geleceğin yöneticilerini kendi kültürümüz ve bilgi birikimiz dâhilinde yetiştirilebilmek amacıyla özgeçmişlerini incelediğimiz ve genel yetenek, yabancı dil ve kişilik testlerinden oluşan Yönetici Adayı (Management Traniee) seçme sınavı ile belirlediğimiz adayları, özenle değerlendirme sürecinden geçiririz.

İşe alım sürecindeki tüm adımları başarı ile tamamlayan adaylar, grubumuz bünyesinde istihdam edilerek Yönetici Adayı olarak çalışmaya başlamaktadırlar.
footer