İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Açık Pozisyonlar

Hasta Hizmetleri Yetkilisi Yetiştirme Programı
Medical Park Linkedin

Ücretlendirme ve EK Menfaatler

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler politikamız çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alan rekabetçi bir sistem üzerinde kurulmuştur. Grubumuzun misyonunu gerçekleştirebilecek yüksek yetkinlikli çalışanları grubumuza çekebilmek ve mevcut kadrolarımız ile yolumuza devam edebilmek için sistemimizin adil olmasına özen gösteririz.

Çalışanlarımızın ücretlerini net ücret bazında ve aylık olarak öderiz. Ücrete ek olarak bazı pozisyonlarımız için ilave ödeneklerimiz söz konusudur. (Hasta Kayıt Yetkililerimiz için kasa tazminatı gibi...)

Çalışanlarımızın ücretlerini; bireysel ve şirket bazlı performans ve makro ekonomik göstergeler doğrultusunda, ücret araştırma sonuçlarını da göz önünde tutarak her yıl Ocak ayında değerlendirip güncelleriz.

Çalışanlarımıza sunduğumuz ek menfaatler:
Lojman: Bayan hemşirelerimize ihtiyaçları dikkate alınarak lojman imkânı sağlamaktayız.

Servis: Gerekli olan illerdeki hastanelerimiz bünyesindeki geniş servis ağımız ile çalışanlarımızın ulaşımı kolaylaştırmaktayız.

Yemek: Öğle yemeğini tüm çalışanlarımıza kendi yemekhanelerimizde sağlarız. Vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği de verilmektedir.
footer