İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Açık Pozisyonlar

Hasta Hizmetleri Yetkilisi Yetiştirme Programı
Medical Park Linkedin

Kariyer Günleri

Hemşirelik Kariyer Günleri


Medical Park Hastaneler Grubu olarak her sene kurumumuzu, hastanelerimizi tanıtmak ve hemşirelik/ebelik bölümü son sınıf öğrencilerinin kariyer planlamasına yardımcı olmak amacıyla üniversitelere ve Sağlık Meslek Liselerine Hemşirelik Kariyer Günleri düzenleriz.

2009 yılında Kariyer Günleri kapsamında 35 okulu ziyaret ettik ve 1500 öğrenci ile buluştuk.

2010 yılı Kariyer Günleri takvimimizde 70 okulu ziyaret ettik ve 2000 öğrenci ile buluştuk.

2011 yılı Kariyer Günleri takvimimizde 58 okulu ziyaret ettik ve 2000 öğrenci ile buluştuk. 2011 yılı Kariyer Günleri etkinliklerimizden resimler için tıklayın

2012 yılı Kariyer Günleri takvimimiz içinde 109 okulu ziyaret ettik ve 4500 öğrenci ile buluştuk. 2012 yılı Kariyer Günleri etkinliklerimizden resimler için tıklayın

2013 kariyer günleri takvimimizde 57 okulu ziyaret ettik ve 1535 öğrenci ile buluştuk.Yönetici Adayı Kariyer Günleri


Medical Park Hastaneler Grubu olarak Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin İşletme, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencileri ile kariyer günleri kapsamında bir araya geliyoruz.

Tanıtımlarda organizasyonumuzda farkını ortaya koyacak, fark yaratacak, sağlık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen yönetici aday adaylarına gelişen sağlık sektörü, Medical Park’daki kariyer imkanları ve Medical Park Yönetici Adayı Yetiştirme Programımız hakkında bilgi veriyoruz.
footer