Ailemize Sağlık

“Herkes İçin Sağlık” felsefesiyle 13 ilde 24 hastaneyle hizmet veren Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından Medical Park Hastaneler Grubu'ndan çalışanları ve ailelerine büyük kolaylık!

“Ailemize Sağlık” projesini hayata geçiren grup, 11.000 çalışanı ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerini ücretsiz olarak verecek!

Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından Medical Park’tan örnek davranış. Grup bünyesindeki 11.000 çalışanı aileleriyle beraber hiçbir fark ücreti ödemeden Medical Park’ın tüm sağlık hizmetlerinden faydalanacak. “Herkes için Sağlık” misyonuyla yola çıkan Medical Park Hastaneler Grubu’nun kurulduğu tarihten bu yana çalışanlarının ve ailelerinin sağlık güvencesi olmayı hedefliyor. Bu alanda bugüne dek pek çok projeyi hayata geçiren Medical Park, ‘Ailemize Sağlık’ paketiyle de çalışanlarına sunduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürmeyi amaçlıyor. 2012 yılında hayata geçen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ergo Sigorta işbirliğiyle pek çok avantaj sunan şartlarla yeniden tasarlandı. Buna göre Medical Park çalışanları ve aileleri doğuştan gelen hastalıklar dahil olmak üzere yatarak ve ayakta tedavilerin yanı sıra evde bakımdan doğuma ve ambulans hizmetlerine kadar tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Bu paket dahilinde acil durumlarda Medical Park’a erişemedikleri konumlarda diğer hastanelerde de fark ödemeden tedavi olabilecekler.

“AİLEMİZİN SAĞLIĞI GÜVENCEMİZDE”


Medical Park çalışanları sadece Medical Park Hastanelerinde değil Liv Hastanelerinde de pek çok avantajdan yararlanabilecek. Medical Park kocaman bir aile, ailemizin menfaatlerini korumak ve sağlığını güvence altına almak da bizim öncelikli görevlerimizden. Ailemize Sağlık projesi de bu düşünceden yola çıkıldı. Bu güne kadar çalışanlarımız ve aileleri çok avantajlı koşullarda hizmet alıyorlardı. Bu proje ile de hizmetlerimizi daha da genişlettik, tüm sağlık olanaklarını hiçbir fark ücreti olmadan seferber ettik. Çalışanlarımızın mutluluğu ve kendilerini güvende hissetmeleri bizim önceliklerimizin başında geliyor. İleriki dönemde projeyi genişletip çalışanlar için yeni avantajlar sağlamayı da hedeflediyoruz.


Ailemize Özel Sağlık Sigortası
 
 

Hemşirelik Hizmetleri


Hayatta atacağınız doğru adımlar sizi zirveye taşıyacak. Kariyerinizde yükselmek için doğru tercihi yapın ve Medical Park Ailesi Hemşirelik Hizmetleri kadrosuna katılarak geleceğinizi garantileyin.

> Başvuru


footer